PROGRAM 2019

PRAŽSKÉ PIVNÍ SLAVNOSTI & AMERICKÝ FESTIVAL to nám prostě dává smysl. Na své si přijde každý, tento společný ročník s sebou nese jen to nejlepší !Tradiční české pivo, minipivovary, klasické americké burgery a k tomu pravý Rock&Roll to Vás nenechá chladnými ! Tešit se můžete na světoznámou muziku!

Americký Festival 2019 bude stát za to!

Těšit se můžete na desítky prodejců, skvělý program, super atmosféru a mnohem víc.

1

Vystupující a revival kapely

Pojďme se vrátit do dob, kdy všichni poslouchal kapely AC/DC, RED HOT CHILLI PEPPERS, nebo třeba ELVISE PRESLEY. Ano, tihle všichni budou vystupovat na Americké Festivalu. Dále také vystoupí kapela GreenDay, Martin Šafařík a jeho band, Eliška Machačová známá jako Ella s doprovodnou kapelou.

2

JÍDLO A KULINÁŘSTVÍ

Hladovět vás nenecháme! Salátků pro vás chystáme přiměřeně, zato burgerů máme plné menu. Maso je maso! Ale nebojte se, vymysleli jsme toho pro vás mnohem víc... Výbornou hostinu zapijeme samozřejmě dobrým pivem. A až přijde chuť, víme, jak vás přilákat na domácí limonády nebo barevné koktejly od zkušených mistrů. A pokud nejste moc etno, ale spíš techno, chladíme pro vás skvělé energy drinky!

3

móda a dopňky

Šaty dělají člověka, a tak to prostě je. Ať jsou naše životy jakkoliv odlišné, dokonale padnoucí oblek je naší vizitkou a je naprostým základem pánského šatníku. A protože chceme, aby vám to slušelo, bude na veletrhu k dispozici servis zakázkového luxusního krejčovství. Věříme, že s jejich pomocí vstoupíte do nového roku stejně stylově jako Velký Gatsby! Vybrat si také můžete z širokého výběru pánských košil, hodinek, šperků a jiných doplňků. Svůj styl můžete doladit některým z prezentovaných designových kousků z dílen mladých výtvarníků.  

4

SPORT A VOLNÝ ČAS

Ať už ve svém volnu vyznáváte adrenalinové sporty nebo jen relaxujete u vody se sluchátky na uších, máme pro vás připravenou hromadu šikovné elektroniky, fototechniky a kamerových a audio systémů, které prostě musíte mít. Přímo v hale veletrhu jsme navíc připravili několik zón, kde se můžete sportovně vyžít, nebo snad vybít? Zkoukněte naši boxing arenu, surf arenu, elektronickou střelnici nebo chillout zónu s billiardem. Můžete si vyzkoušet nové golfové hole, nakoupit fitness doplňky stravy nebo se poradit o vaší kondičce s osobním trenérem. Na absolutní nesportovce čeká alespoň beer pong, oficiální ligová hra, při které se hází míček do soupeřových kelímků s pivem. To musíte zkusit, co říkáte?

5

AUTA A MOTORKY

Co by to bylo za veletrh pro chlapy, kdyby na něm nebylo „pár“ nablýskaných hraček. Vzali jsme to opravdu zeširoka... Obdivovat budete moct nostalgickou eleganci veteránů, ale halou se ponese také burácení motorek Harley-Davidson. Prostor dostanou i současné luxusní vozy a jejich upravené verze. Výtvarníci vám poodhalí možnosti aplikace zušlechtěných polepů na povrch auta, které již dnes mohou vycházet z originálních vzorů či obrazů. Pokochat se můžete i hudbou budoucnosti – čekají na vás noblesní futuristické elektromobily Tesla, ale i menší praktická elektrická vozítka a skútry do města. Elektrickým dopravním prostředkům nové generace jsme v programu vyčlenili vůbec hodně místa, protože víme, že vás to baví a my vám rádi děláme radost :)

6

SLUŽBY PRO MUŽE A BARBERSHOPY

Na návštěvu 4MEN EXPO se nemusíte ani holit! Svoje břitvy si na oba výstavní dny nabrousili nejznámější profesionálové z barbershopů a rozhodně jsou připraveni je použít... Sledujte také soutěžní battle těchto novodobých holičů, protože se bude na co dívat. Kdo by se chtěl nechat zkrášlit ještě víc, může se nechat nastylovat třeba u vlasových specialistů nebo si nechat poradit při výběru pánských luxusních parfémů a kosmetiky. Kouzla s vaší kůží budou na vaše přání provádět umělečtí tatéři, kteří zároveň vystaví i svoje autorské obrazy a sochy. Proměnu rovnou od podlahy můžete začít diskutovat s osobním trenérem v sektoru věnovanému fitness.

FB Událost

28145

FB Stránka

46
TOP